17 Temmuz 2019

Gösterim: 3320

Rektör'ün Mesajı

 

Sevgili Aday Öğrenciler,

Öncelikle uzun, zorlu ve yorucu bir hazırlık dönemini sabırla ve başarıyla atlattığınız için sizleri tebrik ediyor, üniversite tercihi ile ilgili kararınızın hayırlı olmasını diliyorum.

Üniversite eğitimi, kariyerinizin başlangıç noktasını oluşturacak ve yaşamınıza yön verecek önemli bir süreci ifade etmektedir. Üniversitemiz, modern yerleşkeleri, eğitim ve araştırma kalitesi, nitelikli ve güçlü akademik kadrosu, bilimsel üretime ortam sağlayan fiziksel donanımı ile akademik eğitiminizin verimliliğini arttıracak ve sizi küresel rekabete hazırlayacak her türlü yeterliliğe sahiptir. Sizleri Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin bu imkânlarını daha yakından görüp tanımaya davet ediyorum.  Üniversitemiz, sizlere eğitim kalitesi ile birlikte sunduğu, kültürel, sosyal ve sportif olanaklar ile akademik eğitiminizin yanında kişisel gelişiminize de büyük destek vermektedir.

Sizlerin istek ve heyecanını gördükçe bizler de yarınlarımız adına umutlanıyor ve enerjinizden aldığımız güçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üniversitemizden alacağınız eğitimle dünya gençleriyle rekabet edebilecek, toplumsal sorumluluklarınızı yerine getirebilecek ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olabileceksiniz. Yaşamınızın en güzel dönemi olacağına inandığım üniversite yıllarınızda Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı, üniversitemize katacağınız renk ve değerin anlamlı olduğunu ifade etmek isterim.

İnanıyorum ki gözünüzdeki ışık geleceğimizi aydınlatacaktır.

Prof. Dr. Süleyman Özdemir

Rektör


Fotoğraflar